Cześć! Jesteśmy siostrami fotografkami, a to nasz blog fotograficzny! Wciąż jednak niewiele o nas wiecie, dlatego przychodzimy z pierwszym, wprowadzającym wpisem.

Z tej strony Ania i Ela. Fotografujemy od zawsze. Razem, w duecie – od 2017 roku, a teraz od 2022 będziemy razem prowadzić blog fotograficzny. Zobaczymy, co z tego wyjdzie. Tymczasem chcemy byście nas poznali i wiedzieli, kto do Was będzie pisał.

Ania z wykształcenia jest prawnikiem. Swoją przygodę z fotografią zaczęła od analogowych aparatów i od fotografowania… swojej siostry, czyli Eli, która ma bardzo dokładnie udokumentowane swoje dzieciństwo. Zatrzymywała czas i robi to nadal do tej pory. Prywatnie wielka fanka Legii Warszawa i miłośniczka zwiedzania kraju i świata.

INSTAGRAM

Ela łączy dwie prace swoich marzeń – jest nauczycielem matematyki i fotografem. Przygodę z aparatem zaczęła w gimnazjum, na początek od grafiki, później przeszło na zdjęcia. W tym roku minie jej 10 lat z aparatem w ręku. Często mówi, że w fotografii lubi to, że robiąc zdjęcia staje się inną, bardziej otwartą osobą oraz może pokazać jak widzi świat. Poza fotografią odkryła w sobie niedawno nową pasję do pieczenia słodkości oraz odgrzewa starą pasję – pisanie opowiadań.

INSTAGRAM

dlaczego blog fotograficzny?

Wiemy, że blogi to nie jest to, co jest poczytne w dzisiejszych czasach. Kiedyś blogi pełniły wiele ról – edukacyjną, inspiracyjną etc. Teraz to wszystko przejęły media społecznościowe. Nie bardzo nam to się jednak podoba. U nas jest to z czysto osobistych przyczyn. Ciężko jest tam znaleźć wiele rzeczy, szczególnie jeżeli zostały udostępnione dawno temu. Media społecznościowe pochłaniają za dużo naszego czasu. Istnieje kilka blogów, które każda z nas regularnie czyta, zainspirowane nimi, postanowiłyśmy wziąć z nich przykład. Będziemy publikować różne rzeczy – w głównej mierze fotograficzne, ale nie tylko. Każda z nas ma również inne pasje – na szczęście, można je połączyć w dużej mierze z fotografią. Chcemy się nimi dzielić na blogu, właśnie tutaj 🙂

Jakbyście chcieli zobaczyć nasze media społecznościowe, zapraszamy na nasz instagram.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here