Dzisiaj świętujemy drugie urodziny Jest Kreatywnie. Ależ ten czas leci! Rok temu pisałam post na pierwsze urodziny, dwa lata temu post powitalny… Pamiętacie je jeszcze? Trochę ciężko uwierzyć, że minęło, aż tyle czasu! Teraz, ogromnie się cieszę, że blog nadal istnieje. Bo przyznam – momentami szczerze wątpiłam w prowadzenie tej strony. Wiecie, nie jestem typową blogerką. Nie mam czasu na publikowanie treści co dwa dni, ba nawet są momenty, że w sieci nie ma mnie przez dwa miesiące. Ale za to jestem w 100% sobą i jestem z tego dumna. Blog, tak jak to założyłam dwa lata temu kręci się wokoło moich pasji i zainteresowań. Bo jestem szczera w tym co robię, bo spełniam się zawodowo i nie oszukuję, że blogowanie to całe moje życie, bo tak nie jest. Czasami blog idzie w odstawkę, i chociaż źle mi z tym faktem to wiem, że robię dobrze, bo… Blog nigdy nie był priorytetem, miał pomagać i motywować i to właśnie robi. Fajnie by było, gdyby nie działał tak tylko na mnie, ale nie mam na co narzekać, bo spełnia wszystkie postawione przed nim zadania. Dlatego cieszę się, że jest ze mną już dwa lata, mam nadzieję, że będzie tak dobrze spełniał swoje zadanie jeszcze dłużej!

Drugie urodziny Jest Kreatywnie

Rok temu przygotowałam dla Was pierwsze video… Tymczasem mam dla Was drugie! Nie powiem, by było zbyt dobre, nie powiem bym była zadowolona z faktu, że to dopiero drugie wideo (postanowiłam nagrywać filmy rok temu!). Jest to… Typowe Q&A, zbiór najczęściej powtarzających się oraz najciekawszych pytań, które otrzymałam od Was na przestrzeni ostatnich kilku miesięcy.

 

 

BONUS DLA WAS

To drugie urodziny, więc przygotowałam dla was aż 20% rabatu na sesje zdjęciowe u mnie – dziecięce, rodzinne, we dwoje, narzeczeńskie, panieńskie i ślubne. Rabat obowiązuje przez trzy miesiące od dzisiaj, także jeśli jesteście zainteresowani zdjęciami u mnie to dobry czas, nigdy nie dawałam takich rabatów i zapewne na kolejną taką okazję trzeba będzie długo poczekać 🙂 Piszcie śmiało na facebooka, nie musicie przesyłać dalej grafiki wystarczy, że na początku podacie hasło JESTKREATYWNIE20

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here