Hej, z tej strony Ania. Dziś opowiem Wam dlaczego drukowanie wspomnień jest dla mnie takie ważne. 

Na początek musicie wiedzieć, że robię bardzo dużo zdjęć. Szczególnie ważne jest dla mnie bieżące ich wywoływanie. Staram się nie odkładać tego na potem, tak, by nie narobić zaległości. Na koniec roku zawsze przeglądam się wstecz i drukuję album. Ostatnio postanowiłam wydrukować taki z podróży, które są również w centrum moich zainteresowań.

drukowanie wspomnień
drukowanie wspomnień

Pod koniec ubiegłego roku zaprojektowałam i wydrukowałam album z wyjazdami z 2021 roku. Jako, że uwielbiam podróże i często w ciągu roku podróżuje dość łatwo było go wypełnić. W tym roku zamierzam zrobić podobny.

Jako fotografki współpracujemy z najlepszymi wykonawcami – nie tylko dla naszych klientów, ale także w życiu prywatnym. Wiemy, że o wiele częściej wraca się do wydrukowanych zdjęć, a co dopiero do oglądania zdjęć najwyższej jakości. Co więcej, te wspaniałe albumy produkowane są w Polsce.

Przy okazji, do końca roku mam dla Was -50zł na albumy drukowane i tradycyjne zamówione w Kłosografii. – na wypadek gdyby was, tak jak mnie – interesowało drukowanie wspomnień. 

Albumy mogą być przeróżne. Można tak jak ja zrobić tematyczny album dotyczący podróży, można podsumować jakiś okres czasu – na przykład – 2022. Album może dotyczyć konkretnej osoby i być zatytułowany jej imieniem (ten pomysł super się sprawdza w postaci albumów dla dzieci) albo prezentować misz-masz – bez tytułu lub z jakąś grafiką. Bez względu na to co wybierzecie – na końcu będziecie cieszyć się piękną i trwałą pamiątką.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here