Dawno nie pojawiało się nic z kategorii wnętrze, więc najwyższy czas to zmienić. Przygotowuję się do małej metamorfozy mojego pokoju, więc w tym wpisie przedstawię Wam Inspiracje na białe wnętrza. Tak, ten biały szał dopadł i mnie i poważnie rozważam opcję, by w moim pokoju dominował właśnie ten kolor. Zerknijcie i Wy na wyselekcjonowane przeze mnie zdjęcia, i sami oceńcie czy biały nie stanowi ciekawej bazy dla pomieszczeń? Kilka innych detali i pomieszczenie ma zupełnie inny charakter. Muszę przyznać, że ta opcja szczególnie mi się podoba, bo ostatnio mam wrażenie, że pomimo starannej selekcji nie wszystko co dobieram do siebie pasuje. Taki biały dużo by mi w tej materii ułatwił.

Inspiracje na białe wnętrza

 

Przygotowując ten wpis i patrząc na te wszystkie inspiracje białych wnętrz miałam wrażenie, że biały pasuje do wszystkiego. Tym bardziej mnie to cieszy, bo nie mam zamiaru wymieniać wszystkich mebli a jedynie zmienić kolor ścian i ewentualnie dodatków. Biel będzie zatem w mojej opinii pasować do jasnych i ciemnych mebli (a takie posiadam), oraz odcienia brudnego szarego w jakim mam łóżko. Stolik kawowy dziwnym trafem mam akurat biały, poza tym… Chyba sami mogliście niejednokrotnie zauważyć, że zbieram białe dodatki – mam zegar, lampion, cotton balls i wiele innych.

Co myślicie o białych wnętrzach?

1 KOMENTARZ

  1. Biały w połączeniu z zielenią,drewnem i ciemnymi brązami jest idealny . Powiększa pomieszczenie i sprawia ,że wydaję się czyste i wg mnie bardziej eleganckie . Bardzo fajnie to wygląda .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here