Kwiecień minął… szybko, powiedziałabym nawet, że za szybko biorąc pod uwagę moje plany, cele i wyzwania na ten miesiąc, które koniec końców nie do końca udało się zrealizować. No, ale nie przedłużając, opowiem nieco o tym jak mi minął kwiecień, co się udało, a nad czym muszę jeszcze popracować.

Jak mi minął kwiecień?

Wiodę raczej nudne i monotonne życie, ciężko mi znaleźć jakieś szczególne wydarzenia czy momenty, albo po prostu nie nauczyłam się ich dostrzegać. Jeśli chodzi o to, z czym najbardziej kojarzyć będzie mi się kwiecień, to są to zdecydowanie święta – tak, w dużej mierze święta offline, zahaczające o spotkanie z przyjaciółmi (niepełny skład, ale jednak).

 


Jeśli chodzi o święta, a raczej przygotowania do nich, to udało mi się wykonać chyba całkiem ładne kartki wielkanocne DIY. Super, kolejny cel wykonany!
 


Z małych przyjemności miałam też zmienić fryzurę, i chociaż koncepcja była inna, to zostałam blondynką. I będę chyba przez dłuższy czas 😉

 


Całkowicie poległam ze swoim rozwojem – no, może nie tak, do końca, ale jednak. Rzeczywiście zaczęłam biegać, rzeczywiście trzy razy w tygodniu, ale… Do gwałtownego załamania pogody. Ale jak tylko się wypogodzi zaczynam od nowa! Pracy też nie skończyłam, uporanie się z nią umieszczę chyba też w planach na maj.

Ale rozwijanie mojej fotograficznej pasji wygląda całkiem nieźle! Nie było trzech sesji, a jeśli chodzi o coś nowego – mogę zaliczyć do tego współpracę przy sesji wizażystki oraz pierwszą typową sesję wizerunkową 🙂

Przepiękna Ola Truszczyńska
Makijaż: Gabriela Gos

Opublikowany przez Ela Kłosowska Fotografia na 19 kwietnia 2017


Blogowo też mogłoby być lepiej – ale i tak jest dobrze w porównaniu z poprzednimi miesiącami, także ten zastój mam nadzieję powoli odchodzi w niepamięć. Nad facebookiem muszę trochę bardziej popracować, ale… Przez chwilę było chyba całkiem całkiem 😉 Jakby ktoś przegapił – to polecam swój dość stary tekst o wyborze szkoły – podeślijcie go znajomym, którzy stoją przed takim wyborem, myślę, że warto.

Liceum czy technikum. Jaką szkołę wybrać?

To już wszystko! Niedługo powitam maj z nowymi celami, a tymczasem napiszcie jak Wam minął kwiecień?

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here