Jeśli chodzi o jesień w tym roku, to troszkę nie spełnia moich oczekiwań. Była jakoś tak zbyt mało kolorowa, zbyt bardzo zimna i deszczowa, ponura i mało produktywna. Nie udało mi się stworzyć własnych jesiennych inspiracji 2016 roku (przynajmniej takich, które mnie zadowalają). Mimo to nieśmiało pokazuję Wam te jesienne zdjęcia 2016 roku, mam nadzieję, że choć na chwilę da zanurzyć się w tych zdjęciach.

jesienne zdjęcia jest kreatywnie

jesienne zdjęcia jest kreatywnie

 

Bardzo żałuję, że nie zmobilizowałam się do robienia zdjęć jesiennym widokom i krajobrazom. Dobrze chociaż, że udało mi się uchwycić ten piękny las, podczas… stania w korku.

 

Tu poniżej macie widok z okna mojego domu. Nie zwracajcie uwagi na ogólny bałagan, nieład w tle. Niestety te piękne liście na orzechu to już wspomnienie, następne tego typu ujęcie będzie możliwe dopiero za rok.

jesienne zdjęcia jest kreatywnie

 

Jesień to nie tylko żółć i pomarańcz, ale też astry kwitnące jesienią! Z kilkunastu ujęć, do tego wpisu wybrałam jedno, wydaje mi się, że… nawet ujdzie, co?

jesienne_zdjecia_2

 

Wspomniałam coś o braku własnych jesiennych inspiracji? Cofam! A to wszystko dzięki Wioli i naszej wspólnej jesiennej sesji. Na efekty właściwie to nie czas i miejsce, ale ta pewnego typu zapowiedź zdecydowanie ma to coś.

jesienne_zdjecia_1

 

A jak Wam mija jesień? Macie jakieś piękne zdjęcia, którymi chcecie się pochwalić?

4 KOMENTARZE

  1. Ooo mój bukiecik 😀 ja mam trochę odmienne zdanie, bo tam gdzie mieszkam krajobrazy były cudowne, faktycznie pogoda była niesprzyjająca, ale jej to wybaczam na rzecz właśnie tych pięknych krajobrazów 😀 zresztą sama je widziałaś 😀

    • Rzeczywiście u Ciebie były cudowne, ale jakoś te dwie godzinki nie wystarczyły mi by się zadowolić jesienią… W ubiegłym roku przez kilka tygodni podziwiałam je u siebie, teraz nie miałam takiej okazji, pewnie stąd takie odczucie…

      • Nigdy nie mam kilku tygodni na podziwianie, a jak przyjeżdżam na weekend to widzę kompletnie inne krajobrazy :S Teraz żałuję, że nie zrobiłam żadnego zdjęcia :/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here