Wiem, że trochę późno publikuję ten wpis – ale opóźnienie na szczęście dotyczy tylko wpisu, bo realizacja tego projektu wcale nie ma opóźnienia. Już na koniec stycznia wybrałam cele, które będę realizować w ramach projektu kreatywny luty. Moje rozliczenie z kreatywnego stycznia możecie znaleźć w ostatnim podsumowaniu.

Kreatywny luty – moje plany, cele i wyzwania

Osobiście

Zarezerwować sobie czas na Project Life – czas najwyższy uzupełnić luki które powstały ostatnimi czasy w moim albumie.

Rozwój

Powrót do nauki angielskiego – nie wiem, który to już raz do niej wracam, ale lepsze takie małe kroki niż jakby miało nie być żadnych. Poza tym… Może tym razem uda mi się ten nawyk wpisać do swojego życia na dłużej?

Dom

Ogarnąć bałagan – albo raczej ogarnąć nie taki jakbym chciała porządek w moim królestwie. Fakt jest taki, że mam bardzo dużo rzeczy, które zalegają, a których często szkoda mi po prostu wyrzucić. Stąd określenie bałaganu – ciągle się uczę, że mniej znaczy więcej.

Fotografia

Stworzyć logo i projekt wizytówek – najwyższy czas, i tak dość długo odwlekałam to w czasie. Myślę, że nie zaskoczę – bo motyw jest dość oklepany – ale wykonanie było stworzone specjalnie pode mnie, więc będzie to równocześnie coś tylko mojego.

Blog

Ukończyć cele, które wyznaczyłam sobie w styczniu – spora część pracy już za mną , ale jednak nie ukończyłam wymyślonych przez siebie prac. Muszę jednak przyznać, że jestem na dobrej drodze, by je ukończyć, także trzymajcie kciuki by nie przeciągnęły się i na następny miesiąc.

Inni ludzie

Przygotować obiad dla rodziny – dawno nie gotowałam, a mam wielką ochotę zaskoczyć smacznym daniem najbliższych. Oczywiście smacznym i zdrowym, już mam milion pomysłów, ale nie zdradzę co konkretnie przygotuję – nie chcę psuć niespodzianki tym, którzy czytają mojego bloga.

A Wy wyznaczyliście sobie cele na luty?

Standardowo zapraszam Was na mój instagram, gdzie będziecie mogli w międzyczasie podejrzeć jak idzie mi realizacja poszczególnych punktów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here