Mamy początek kolejnego miesiąca, więc przyszedł czas na kreatywny marzec! Zdaję sobie sprawę, że seria kreatywny miesiąc na przemian z podsumowaniami miesiąca stanowi główną oś bloga od dłuższego czasu – ale nie mam za bardzo czasu na realizację innych blogowych postów. Piszę bloga w zgodzie sama ze sobą, czyli dokładnie tak jak miałam założenie od samego początku. Nie chciałabym, byście pomyśleli, że Wy jako czytelnicy jesteście olewani lub lekceważeni – bo bardzo doceniam waszą obecność i wsparcie – ale w obecnym momencie mojego życia muszę nauczyć się odpuszczać. I obecnie, w dłużej mierze odpuszczam pisanie bloga. Ale nie przedłużając – zerknijcie co planuję podczas tego miesiąca! Po dość nieudanym w tym względzie lutym mam co do marca spore oczekiwania!

Kreatywny marzec – moje plany, cele i wyzwania

Osobiście

Zaplanować czas na kreatywne prace DIY – wiem, że do Wielkanocy jeszcze daleko, ale prawdopodobnie to wokoło niej się skupią się moje artystyczne zapędy. W ubiegłym roku robiłam Wielkanocne kartki DIY, w tym roku na pewno też będę wysyłać – ale oczywiście postaram się wymyślić coś nowego.

Rozwój

W tym miesiącu rozwój zawodowy! Bardzo chcę wykazać się w nowej pracy, chyba nie ma co się w tym względzie dłużej rozpisywać. Mam nadzieję, że teraz kiedy mam wymarzoną pracę – uda mi się pogodzić ją ze studiami na tyle na ile to tylko możliwe. Wiem, że może być ciężko, i biorę na swoje ramiona bardzo dużo, ale nawet nie wiecie jak bardzo chcę zdobyć nowe doświadczenie!

Dom

Wiosenny przegląd ubrań – czyli porządki w szafie. Czas przejrzeć ubrania, zrobić miejsce dla nowych i zastanowić się czego brakuje w mojej garderobie.

Fotografia

Codziennie robić zdjęcie – ten fotograficzny plan jest bardziej pod uzupełnianie mojego Project Life. W lutym miałam do niego wyjątkowo mało zdjęć. Mam nadzieję, że wiosna przyniesie dużo świeżych kadrów, bym miała czym uzupełniać album

Blog

Skończyć zakładkę o mnie oraz powrócić na instagram i facebook – Długo się zeszło, ale mam nadzieję, że uporam się z pracami nad tą zakładką w tym miesiącu. Odwykłam też od mediów społecznościowych i mam nadzieję wkrótce to zmienić.

Inni ludzie

Niedzielne śniadanie dla rodziny – Już nie mogę się doczekać, aż zaskoczę swoich bliskich. Ta idea bardzo mi się spodobała i by jej nie odpuścić zaklepałam sobie już pierwszą niedzielę marca na eksperymenty w kuchni. Rodzinka oczekuje więc na śniadanie, chociaż jeszcze nie wie, co dobrego przygotuję… Bez obaw, mam dla niej pyszny plan!

A jak wyglądają Wasze cele na marzec? Śmiało, pochwalcie się nimi w komentarzach!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here