Lato w pełni, czas spisać małe materialne marzenia. Tym bardziej, że ostatnią listę życzeń udało mi się zrealizować w 100%. Mam nadzieję, że letnia lista życzeń też zostanie w takim samym stopniu spełniona. Nie przedłużając zapraszam Was do zobaczenia, co takiego w niej zamieściłam! 🙂

Moja letnia lista życzeń

  1. Zegarek. Ostatnio coraz częściej łapię się na tym, że jakiś by mi się przydał. Zerkam na czas podczas wykonywania zlecenia, doskwiera mi wyciąganie telefonu patrząc na przyjazd autobusu. Zegarek musi wkrótce znaleźć się na mojej ręce!
  2. Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć. Oryginalny scenariusz. Jeszcze nie wiem, czy w języku polskim, czy po angielsku, jednak bez wątpienia najwyższy czas sięgnąć po tą pozycję.
  3. Niedawno zaczęłam chodzić na basen, zresztą zgodnie z moimi planami na lipiec. Miło by było sprawić sobie nowy strój kąpielowy, w sportowym typie.
  4. Tło do zdjęć, z jakimś ciekawym wzorem. Myślę intensywnie o wzorze imitującym marmur lub stare drewno, ale nie jestem jeszcze zdecydowana.
  5. Od dłuższego czasu zastanawiam się również nad stałym powrotem do okularów, jakieś ciekawe oprawki niewątpliwie by taki powrót mi ułatwiły.
  6. Białe lampki. Jako gadżet do zdjęć i efektowna dekoracja pokoju.
  7. Akumulatorki do mojej lampy. Bardzo powoli kompletuje swój sprzęt, obecnie zajmuję się takimi małymi detalami, których na dobrą sprawę – nigdy za mało.
  8. Białe doniczki. Ostatnio nakupowałam sobie przepięknych sukulentów, brakuje im jednak ładnych osłonek. Celuję w proste i białe.
To tyle na dziś! Tworzycie takie listy? Co znalazłoby się na Waszej?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here