Działo się, oj działo! Przedstawiam Wam mój wrzesień 2018, jako kolejny post z serii #doceniamchwile. Gdybym miała wymienić dwie najbardziej istotne rzeczy, to byłoby to rozpoczęcie nowej pracy i zostanie matką chrzestną. Ale przejdźmy już dalej.

Mój wrzesień 2018

Praca w nowej szkole

We wrześniu rozpoczęłam pracę w nowej szkole. Dzieciaki są tak samo kochane, nauczyciele przemili i ogólnie świetnie mi się pracuje. Z każdym dniem przekonuję się tylko bardziej, że to jest praca moich marzeń, i nawet nie jestem w stanie stwierdzić kiedy minął mi cały wrzesień… Na zdjęciu powyżej widać kadr ze światowego dnia tabliczki mnożenia (w mojej obecnej szkole bardzo kładzie się na nią nacisk – i są super efekty, dzieciaki chętnie uczestniczą w zabawach związanych z tabliczką i super ją pamiętają mimo wakacyjnej przerwy). Widać też chwilę przerwy w pokoju nauczycielskim, tak mniej więcej pod koniec miesiąca miałam wreszcie czas zrobić sobie kawę.

Czas z siostrą

We wrześniu udałyśmy się na zakupy z siostrą oraz na kabaret na warszawskim Torwarze… Bardzo doceniam taki czas, bo mam wrażenie, że w październiku będzie ciężko o takie chwile.

Zostałam mamą chrzestną Uli

Dla mnie – zaszczyt nad zaszczytami. Bardzo się cieszę z kilku powodów, które… Niekoniecznie chcę Wam wyjawiać. Na zdjęciu powyżej kadr z przygotowań i później z przyjęcia. I tak, to obok to pierwsze zdjęcie z moim rodzeństwem od 22 lat, wcześniejsze wspólne tylko w trójkę mamy z okresu, gdy miałam jakieś kilka miesięcy. Już wisi u mnie na ścianie, a coś czuję, że mama też sobie je oprawi w ramkę.

Inne chwile Powyżej mam dla Was kawałek jesieni, kawałek mojej codzienności z Harry’m, i inne drobne chwile. Mam cały telefon zawalony różnymi codziennymi zdjęciami – zbyt ładnymi by je wyrzucić, zbyt prostymi by dodać na facebook czy instagram. Dlaczego nie docenić ich tutaj? Paznokcie ze zdjęcia wykonała mi Wiola z Hybrydy Vi, zresztą jeśli mam oddać paznokcie w czyjeś ręce to we właśnie jej.

To był taki bardzo szybki przegląd września, dajcie znać, jak wyglądał Wasz!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here