O NAS

Cześć! Jak miło, że tu jesteś! Zapewne chcesz się czegoś o nas dowiedzieć 🙂

Z tej strony Ania i Ela. Siostry. Przyjaciółki. Fotografki.

Jesteś na naszym blogu poświęconym fotografii i wszystkiemu, co z nią i z nami jest związane. Mamy nadzieję, że znajdziesz tu coś dla siebie i miło spędzisz tutaj czas 🙂 Teraz nadszedł czas na kilka słów o nas.

ANIA…

Z wykształcenia prawnik, z zamiłowania fotograf. prywatnie uzależniona od kawy wielbicielka sportu i chodzenia po górach. Uwielbia podróże i klub Legia Warszawa.

INSTAGRAM

ELA…

Łączy dwie prace swoich marzeń – jest nauczycielem matematyki i fotografem. Uwielbia psy, polskie góry i kreatywne spędzanie czasu. W wolnych chwilach piecze torty i inne słodkości, a także pisze opowiadania.

INSTAGRAM

kłosografia…

Zapraszamy Cię serdecznie do zapoznania się z wpisami które są na blogu, a następnie do śledzenia naszych fotograficznych profili w social media (szczególnie zapraszamy Cię na instagram Kłosografii i nasze strony na facebooku – W obiektywie i Kłosografia) oraz do zapoznania się z naszym PORTFOLIO 🙂

Jeżeli chcesz się dowiedzieć o nas czegoś więcej – zadaj pytanie w komentarzu, z pewnością postaramy się na nie odpowiedzieć.

Czy widziałeś już poniższe wpisy?

  • Dlaczego warto wybrać się na sesję narzeczeńską?
  • Jak zaczęła się nasza fotograficzna historia?
  • Wybrane zdjęcia przed i po obróbce.

Trochę tu żartujemy, bo nie ma jeszcze tych wpisów. Ale wkrótce się pojawią. Możecie listę powyżej traktować jako naszą listę inspiracji. Tymczasem, zapraszamy do nas, wystarczy kliknąć w linki we wpisie. Wkrótce pojawią się pierwsze merytoryczne wpisy.