Z ideą One little word którą zapoczątkowała kilka lat temu Ali Edwards, spotkałam się już jakiś czas temu. Pomysł bardzo przypadł mi do gustu, ale jako, że nie umiałam znaleźć odpowiedniego ważnego dla mnie słowa, porzuciłam ten pomysł w ubiegłym roku. Tym razem jednak dokładniej, przeanalizowałam siebie i swoje otoczenie, i wiem już co będzie moim drogowskazem na nadchodzący rok. Moje One little word 2017 to…

 

One little word 2017

Create – dlaczego właśnie to słowo?

Przez cały 2016 rok czułam niedosyt. Właściwie nie umiem do końca określić kiedy się zaczął, w każdym bądź razie miałam wrażenie, że nie panuję nad tym, co dzieje się dookoła mnie. Dopadała mnie pewnego rodzaju chandra, miałam chęci, ale nie miałam zaparcia by działać. Brakowało mi konsekwencji w dążeniu do celu, brakowało mi uporu by doprowadzić wiele spraw do końca. Przez dłuższy czas nawet myślałam, by Consequence było moim słowem przewodnikiem – jednak doszłam do wniosku, że zbyt bardzo kojarzy się to z wypełnianiem postanowień noworocznych. Poza tym, słowo które wybrałam patrzy o wiele szerzej, i w o wiele większej ilości aspektów na których mi zależy. Dlatego zdecydowałam się na Create. Chcę tworzyć.

Chcę tworzyć jeszcze lepsze relacje z bliskimi. Nie mogę teraz narzekać na ten aspekt, ciągle jednak czuję niedosyt i wiem, że ciągle może być jeszcze lepiej. Dlatego w 2017 zamierzam spędzać jak najwięcej czasu z rodziną i przyjaciółmi. Prowadzić inspirujące rozmowy. Stwarzać jak najwięcej jak najszczęśliwszych wspomnień. Przeżywać i doświadczać.

Chcę tworzyć sobie pole do rozwoju. Na różnych płaszczyznach, chociaż nie ukrywam, że chodzi mi tu głównie o moje studia i edukację. Chcę dać z siebie zdecydowanie więcej, a w 2017 roku mam nadzieję zakończyć jeden etap i zacząć kolejny. Nie ukrywam, że stale zależy mi też na fotograficznym rozwoju, więc niewątpliwie będę działać również i w tym kierunku.

Chcę tworzyć dobre treści. W dużej mierze odnosi się to do bloga, którego obecny stan opisałabym jak sinusoidę. Chcę, by pojawiały się tu tylko ciekawe, wysokiej jakości treści. By blog parł stale do przodu i jak najprężniej się rozwijał. By jeszcze bardziej motywował do dalszego, aktywnego działania i rozwijał kreatywność. Ciągnie mnie też znowu do pisania opowiadań… Zobaczymy.

One little word 2017

Moje słowo drogowskaz będzie prowadzić mnie cały rok. Serdecznie zachęcam i Was do podjęcia takiego rodzaju postanowienia na Nowy Rok. Poszukiwanie takiego słowa nie jest czasami łatwe, ale już teraz czuję, że warto.

Zapisz

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here