W rok 2019 wchodzę pełna nadziei i planów. By ten rok wyglądał dokładnie tak jak chcę postaram się go odpowiednio zaplanować, a także wyznaczyć One Little Word 2019, czyli słowo przewodnik na ten rok. W ubiegłym roku, było to DESIRE, dwa lata temu było to Create. Ciekawi co planuję i jakie słówko wybrałam teraz?

One Little Word 2019

W 2019 roku towarzyszy mi słowo CONSEQUENCE, KONSEKWENCJA. Głównie z tego powodu, że w 2018 roku zdecydowanie mi jej brakowało. Wyznaczyłam sobie masę celów, marzeń, pragnień – tak mnie w końcu prowadziło słówko DESIRE, ale w międzyczasie zdążyłam się pogubić. Plany były, wiele z nich się udało, ale… do niektórych zabrakło mi odwagi, do niektórych przekonań, a były też takie w których zabrakło właśnie KONSEKWENCJI. Dlatego 2019 będzie tym rokiem, w którym nauczę się doprowadzać wszystkie sprawy na których mi zależy do końca.

Konsekwencja – logiczna ciągłość w działaniu, wytrwałość w dążeniu do czegoś. To właśnie tą definicją zamierzam się kierować. Koniec robienia rzeczy „na czuja”. Koniec w zniechęcaniu się. Koniec w mówieniu sobie, że za trudne, że nie dam rady czegoś zrobić. Chcę kończyć projekty które zaczynam – ale nie byle jak, nie na 50, czy na 90 procent. Mają być dokładnie takie, jak wymarzyłam sobie na początku. Nie mam zamiaru więcej poddawać się przed czasem, nie mam zamiaru ulegać złudzeniu, że nie jestem w stanie czegoś zrobić – chcę oceniać siły na zamiary, a później konsekwentnie dążyć do realizacji celu. Jednego po drugim. Do zrealizowania wszystkich. Moje One Little Word 2019 ma w tym mi pomóc. A pamiętając o tym, jak działało w dwóch ubiegłych latach moje słowo przewodnik – jestem pewna, że tak będzie.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here