Dzisiaj świętujemy pierwsze urodziny Jest Kreatywnie. Nie do wiary! Rok temu długo się szykowałam do puszczenia w świat tego pierwszego wpisu, miałam tyle planów… I w sumie większość z nich spaliła na panewce. To był trudny czas, wzloty i upadki, ale mimo to… Przyniósł też inne, niespodziewane rzeczy!

Nie chcę wymieniać, ale dużo dało mi wyjście ze swojej strefy komfortu. Do podjęcia tej decyzji pchnęło mnie wiele osób, ale to blog w dużej mierze dał mi tą odwagę, której mi brakowało. Seria Kreatywny Miesiąc pokazała mi, że warto wyznaczać sobie cele i je realizować. Poza tym powstało kila wpisów, które zajęły mi dużo czasu i z których naprawdę jestem dumna! Moje ulubione to zdecydowanie 24 fakty o Harrym i Mój dzień godzina po godzinie.

Dlatego, teraz z całą świadomością mówię, że mimo wzlotów i upadków – było WARTO.

Wiele rzeczy mi nie wyszło ale nie będę ich wymieniać. Wiele razy zawodziłam na całej linii, ale nie będę ich wymieniać. Daję sobie w tym momencie przyzwolenie na wpadki i lenistwo. Jestem tylko człowiekiem, moja doba też ma tylko 24 godziny, więc postanowiłam odpuścić. Jak się nie uda to trudno, następnym razem, jak nie będzie idealnie też jakoś to przeboleję. Chyba wreszcie dojrzałam, że zrobione jest lepsze od doskonałego.

pierwsze urodziny Jest Kreatywnie

Dziś, udowadniając powyższe sobie i Wam prezentuję moje… pierwsze video! Długo nie mogłam się przemóc, długo nie mogłam określić w jakim kierunku chciałabym iść – ale od początku wiedziałam, że video kiedyś dołączy do bloga! Dziś wprowadzająco, ale już wkrótce więcej filmów!

 


 

Zapraszam Was do subskrybowania mojego kanału i rad odnośnie przyszłych filmów – dopiero raczkuję w tym temacie i z ogromną przyjemnością przyjmę wszystkie Wasze rady! 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here