Listy życzeń tworzę zawsze na bieżąco. Te okresowe są szczególne – samo tworzenie wishlisty nie stanowi dla mnie problemu, gorzej już z realizacją. Rzadko kiedy udaje mi się wszystko kupić – nie wiem, czy mam za duże zachcianki, czy w międzyczasie okazuje się po prostu, że część rzeczy była zbędna.  Tą z jesieni zrealizowałam akurat w całości, letnia ma jeszcze kilka niezrealizowanych pozycji. Nie wiem czy koniec końców zdecyduję się do niej wrócić, ale nie przedłużając – oto wiosenna lista życzeń 2018. Tą tutaj na obecną chwilę zamierzam zrealizować od a do z.

Wiosenna lista życzeń

1. Smartfon. Mój obecny telefon ledwo chodzi – nic dziwnego – mocno go eksploatuje już od ponad 2,5 roku. Czas wymienić go na jakiś nowszy model. Prawdopodobnie na Samsunga S7 lub A8, ale może Wy jesteście w stanie polecić mi coś godnego uwagi w tej cenie?

2. Pokrowiec. Jak i telefon to i jakieś ładne ubranko na niego. Wpisuję na listę, bo mój obecny doczekał się swojego bardzo późno.

3. Torebka. Muszę wymienić swój model na nowszy, poluję na jakąś czarną, klasyczną i w dobrej cenie.

4. Bateria. Mowa oczywiście o zapasowej dla mojego canona, zbliża się kolejne ważne wydarzenie, warto przygotować się do niego jeszcze lepiej.

5. Fajny kubek. Ostatnio pożegnałam się z jednym z moich ulubionych, pora znaleźć na jego miejsce godnego zastępce.

6. Lilivati. Książkową pozycję która musi znaleźć się na mojej półce jest tym razem książka matematyczna.

7. Pościel. Od dłuższego czasu poluję na coś w odcieniach czerni i bieli, myślę, że jak spiszę ten cel to wreszcie uda mi się go zrealizować.

Wydaje mi się, że tym razem jest raczej krótko, ale dość konkretnie. Koniecznie podzielcie się waszymi planami zakupowymi na tę wiosnę. Czekam na inspiracje od Was, chętnie dopiszę kilka punktów do tej listy. No i oczywiście wpadnijcie na facebooka – jak Wy tam będziecie, to i ja tam będę trochę częściej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here