Współpraca

Cieszę się, że rozważasz podjęcie współpracy z moim blogiem. Z przyjemnością podejmę się nowych wyzwań, w których będę mogła wykazać się swoją pomysłowością i kreatywnością.

Fotografia to moja wielka pasja. Cały czas rozszerzam swoje portfolio i nieustannie dążę do rozwijania swoich umiejętności. Chętnie nawiążę współpracę z modelkami, wizażystkami i blogerami z województwa mazowieckiego, szczególnie powiatu garwolińskiego i Warszawy. Szukam osób twórczych, zaangażowanych, z głową pełną pomysłów. Nie bój się napisać, do każdego podchodzę indywidualnie i szczerze wierzę, że wspólnymi siłami możemy stworzyć coś bardzo fajnego!

Jestem otwarta także na różne formy reklamy na blogu. Chcę by treści tu tworzone były na jak najwyższym poziomie, ciekawe dla mnie i moich czytelników, więc współpracuję tylko z firmami, które mogę szczerze polecić i które pasują do podejmowanej przeze mnie tematyki bloga. Nie interesuje mnie publikacja postów sponsorowanych z treścią, która nie jest mojego autorstwa i nie wyraża mych własnych opinii. Lubię wyzwania, dlatego chętnie podejmę się ciekawych i niestandardowych pomysłów.

Zapraszam do kontaktu, mile widziane w tytule wiadomości słowo „współpraca”.